1. Главная
 2. Операции
 3. зняття з облiку для реалiзацiї

Что такое зняття з облiку для реалiзацiї

Приносим извинения. Раздел находится на стадии наполнения.

Наши специалисты занимаются поиском исчерпывающей информации по данной теме.

Код операции - 530

Для того, щоб зареєструвати придбаний транспортний засіб, необхідно звернутися у будь який сервісний центр МВС (незалежно від місця реєстрації нового чи старого власника авто) із заявою. Крім заяви потрібно буде надати документи, які посвідчують особу заявника, а також документи, що підтверджують правомірність отримання транспортного засобу.

Зняття з обліку авто продавцем

Власник авто пише заяву про те, що йому потрібно зняти машину з обліку. У МРЕВ йому «мітять» техпаспорт – якщо він старого зразка (паперовий, з ламінацією), то його розрізають і ставлять позначку про зняття з обліку, якщо нового зразка (пластиковий), то відрізають куточок і видають облікову картку. Також потрібно отримати транзитні номера (на них можна їздити до 2 місяців).

Необхідні документи для зняття з облiку

 • заява встановленого зразка (заповнюється в ТСЦ)
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків
 • документ, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу
 • документ щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху
 • квитанція, яка засвідчує оплату адміністративної послуги

Оформлення угоди купівлі-продажу

Існує три варіанти законного продажу машини. По-перше, через комісійний магазин або брокера (потрібно заплатити за послуги з оформлення довідки-рахунки близько 600 грн).
Відзначимо, що якщо ви не є власником автомобіля, а дієте від його імені за дорученням, то довідку-рахунок виписати на себе не можна (не можна продати машину самому собі) – вписують дані родича. І надалі для того, щоб він оформив автомобіль на вас, потрібно або привезти його, або отримати довіреність на право діяти від його імені.

У МРЕВ

Протягом 10 днів після покупки авто слід поставити його на облік.

Для цього потрібно написати заяву, подати у віконце для реєстрації договір купівлі-продажу (або довідку-рахунок), паспорт, ідентифікаційний код і транзитні номери разом з квитанціями про оплату послуг МРЕВ (до 700 грн). Співробітник МРЕВ оглядає авто, а також перевіряє його по базах даних – якщо воно не в угоні або не в розшуку (або під арештом), новому власникові видають техпаспорт на його ім’я.

Вартість послуги зняття з облiку

:
 • для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) — 452,57 грн
 • для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) — 490,09 грн
 • для мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД (із видачею номерного знака) —397,63 грн
 • для мототранспорту, причепів іноземного виробництва (із видачею номерного знака) — 435,15 грн
 • для мопедів або окремих їх агрегатів становить (із видачею номерного знака) — 280,85 грн